نتایج جستجو برای عبارت :

برنامه ی پروژه ی مهر مدرسه ابتدایی

نمودار ER مدرسه

دانلود

نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه  نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مد
تقویم اجرایی پروژه ی مهر
تقویم کاری اجرایی برنامه ی دقیق برای انجام کار ها و نظم دهی به پروژه ی مهر میباشد. مدرسه فایل این جدول را برای شما عزیزان تهیه کرده است که میتوانید با این برنامه به برنامه ی پروژه ی مهر مدرسه خود نظم بدهید.

زمان اجرا
عنوان برنامه یا فعالیت
ردیف

۱۸/۳/۹۸
تشکیل ستاد پروژه مهر و صدور ابلاغ برای اعضاء ستاد
۱

۲۰/۳/۹۸الی ۳۱/۶/۹۸
ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان
۲

۲۵/۳/۹۸
برنامه ریزی جهت پروژه مهر
۳

تیر و مرداد
انجام تعمیرات اس
~چه جمله هایی درونگراها رو می ترسونه؟~
*این یک پروژه گروهیه!*
درونگراها به طور کل وقتی پروژه هارو تنهایی جلو می برن بهتر کار می کنن. چون می تونن راحت و بدون مزاحمت بقیه روی کارشون تمرکز کنن. اونها مثل برونگراها تمایلی به بلند بلند فکر کردن ندارن، معمولا افکار، احساسات و ایده هاشون رو به صورت درونی پردازش و طبقه بندی می کنن.برای درونگراها، پروژه های گروهی تو مدرسه یا محل کار یعنی کنار اومدن با تغییر یهویی برنامه ها و بحث و مشکلات گروهی. اونا به
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
برنامه ویژه مدرسه یا بوم چیست:نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه
این فرصت را به مدارس می‌دهد. تا دو ساعت در هفته را به توسعه مهارت‌های لازم در ساحت‌های شش‌گانه مانند :
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای ر
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این فرصت را به مدارس می‌دهد. تا دو ساعت در هفته را به توسعه مهارت‌های لازم در ساحت‌های شش‌گانه مانند :
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای ر
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای
دانلود نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود برنامه ویژه مدرسه دانلود نمونه طرحبرنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود
برنامه ویژه مدرسه با هدف تربیت مدیران برنامه ریزآموزشی اجرا و بسط یافته است:
جهت اطلاعات بیشتر نمونه برنامه ویژه
نمودار ER مدرسه
      پروژه ER مدرسه یک نمودار ای آر کامل می باشد که بر اساس استاندارد ها و اصول اصلی درس پایگاه داده طراحی و نوشته شده است. این پروژه شامل موجودیت های زیر می باشد : گروه وضعیت کل مدرسه دانش آموز درس معلم حضور غیاب تمامی موجودیت های نمودار ER مدرسه تا سطح ۳NF نرمال سازی شده است و در آنها کلید های اصلی و خارجی مشخص شده و ارتباط بین جداول و موجودیت ها و ارتباط بین این موجودیت ها و نوع ارتباط بین موجودیت ها (۱ به ۱ یا ۱ به چند یا چند به چن
در این قسمت میخواهیم نگاهی به ماژول مدیریت پروژه در نرم افزار هایCRM بیاندازیم که چطور باعث بهبود روند پروژه میشوند :
مازول مدیریت پروزه در نرم افزار های crm به گونه ایی برنامه ریزی شده که تمام اهداف شرکت رادر بخش پروزه ها راه اندازی و برنامه ریزی میکند میتوانید اطلاعات گسترده ایی اعم از (بودجه ،فاز های پروژه، وظایف افراد ،تاریخ شروع و پایان ) وارد نرم افزار کرده تا بدون دردسر روند کار را به بهترین شکل پیگیری نمایید .
به طور سنتی مدیریت پروزه شا
سلام من در مدرسه شما درس میخوانم و از کلاس دوم تا ششم در مدرسه شما هستم من خیلی از شما و معلمان و بقیه همکاران راضی هستم و مدرسه خودم را دوست دارم.
از نظر من مدرسه خوب مدرسه ای است که زنگ تفریح غذاهای سلف سرویس داشته باشد. مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمان خوبی مانند خانم نایبی و ... داشته باش. مدرسه خوب مدرسه ای است که در کلاس آن کولر اسپلیت و صندلی های بسیار بزرگ داشته باشد و در بوفه مدرسه همه نوع خوراکی را بیاورند و وسایل را به قیمت پایین تر بفرو
شرکت های توسعه نرم افزار در ایران معمولا و اکثرا در مقوله مدیریت منابع انسانی با مشکل مواجه هستند. به همین دلیل است که اکثر برنامه نویس ها در محیط کاری خود احساس راحتی نمی کنند و همیشه عذاب  می کشند و اکثراً فکر می کنند که در حال حیف شدن می باشند و باید در شرکت هایی مثل گوگل و یا مایکروسافت کار کنند .
دلیل اینکه برنامه نویس در محیط کار احساس راحتی نمی کند مدیریت اشتباه می باشد. مدیریت جوی را درست می نماید که برنامه نویس در آن جو نمی تواند نفس بک
زنگ زدن در مراکز آموزشی برای اعلام ساعات شروع و پایان کلاس ها از دیرباز نماد نظم و انضباط در مدرسه بوده و اعلام به موقع و بدون تأخیر زنگ یکی از دغدغه های مدیران مراکز آموزشی می باشد.با نصب این سیستم به زنگ اخبار موجود در مدرسه دیگر نگران اعلام به موقع زنگ ها نباشید.نحوه استفاده از این دستگاه بسیار ساده است برنامه زمانی زنگ ها را وارد برنامه دستگاه نموده و مدت زمان طول زنگ ها را مشخص می نماییم؛ با وصل کردن خروجی دستگاه به زنگ اخبار موجود در مدر
هشتمین قسمت برنامه #مدرسه_ایران ، با حضور رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، به «جایگاه پژوهش در مدرسه» می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۳ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، «حجت‌الاسلام دکتر علی ذوعلم»، معاون وزیر آموزش و پرورش و خانم «دکتر سارا سلیمی نمین» مدیر مدرسه و طراح آموزشی، به گفتگو درباره «نقش پژوهش در برنامه آموزشی دانش‌آموزان» و همچنین «موانع اثربخشی پژوهش‌های دانش‌آموزی در پیشبرد اهداف برنامه در
انتخابات شورای دانش آموزی مدرسه در روز چهارشنبه اول آبان ماه با حضور تمامی دانش آموزان برگزار گردید. 15 نفر از دانش آموزان کاندید شورا شدند و یک هفته به تبلیغ در فضای مدرسه پرداختند و بیشتر بصورت چهره به چهره با هم مدرسه ای های خود به بحث و تبادل نظر پرداخته و اهداف و برنامه های خود را تشریح کردند.همچنین در مراسم صبحگاه حضور یافته و هر کدام چند دقیقه ای با دانش آموزان صحبت کردند. در فایل پیوست گزارش کامل و جامعی ازین برنامه آمده است.دریافت فای
دانلود پروژه مهر 98 مداس جدیدترین نمونه پروژه مهر در سال 1398-1399می باشد.
پروژه مهر چیست؟؟؟ کلیه کارهایی که در یک مدرسه، یا حتی ادارات به خاطر هر چه بهتر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا نمودن فضاهای درسی، آماده کردن مدرسه برای شروع سال تحصیلی 1398-1399و برگزاری جشن برای دانش آموزان است پروژه مهر نامیده می شود.
پروژه مهر 98
فرمت فایل: word و قابل ویرایش
تعداد فایلهای موجود در دانلود : 17 فایل
کاملترین نمونه پروژه مهر ماه در فضای مجازی با فرمت ورد و
یکی از دغدغه های مسئولین مدرسه در طی سال تحصیلی، ایجاد نشاط در مدرسه بین دانش آموزان است. ایجاد شور و شعف خود به خود به وجود نمی آید، بلکه برای ایجاد آن در مدرسه یک سری ابزار و لوازم و امکانات لازم داریم. مدیر مدرسه می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از امکانات موجود، با ایجاد یک محیط آموزشی با نشاط، توانایی یادگیری و انگیزه دانش آموزان را افزایش دهد. در زیر پیشنهاداتی از سوی دانش آموزان مدارس مختلف ارائه شده است که می تواند اید
مشاوره عمل یک کارشناس یا این که یک کمپانی کل میباشد که مشغول طرح ریزی استراتژیک یک پروژه ، تجزیه و محاسبه و قانونی کردن ملزومات یک سیستم اطلاعاتی ، ساخت یک پروژه سیستمی و بعضی وقت ها - پباده سازی برنامه های کاربردی میباشد. ولی کلیه اینها تا مرحله برنامه نویسی یا این که تهیه و تنظیم بعضا سیستم های رئیس یکدست کمپانی وجود دارد که تعیین آنان براساس یک پروژه سیستم انجام می‌شود. و ابدا این مشتمل بر ترکیب سیستم نمی‌شود. مشورت این روند را مقدم و تهی
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
انجام پروژه فلوئنت توسط صدها کارشناس حرفه ای نرم افزار فلوئنت در تمامی رشته ها و گرایش ها با بهترین کیفیت انجام میشود 
انجام پروژه فلوئنت مکانیک 
انجام پروژه فلوئنت عمران
انجام پروژه فلوئنت هوافضا
انجام پروژه فلوئنت شیمی 
ادامه مطلب
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.می توان گفت نشاط در مدرسه مقدمه ای برای نشاط در جامعه است.
برای ایجاد پروژه جدید در Xcode در iOS، Xcode را از فهرست پوشه /Application (برنامه ها) باز کنید. پس از باز کردن Xcode ، پنجره welcome (خوش آمدید) مانند شکل زیر باز خواهد شد. در پنجره خوش آمدید، بر روی گزینه دوم Create a new Xcode Project که به معنی “ایجاد یک پروژه ی Xcode جدید” می باشد، کلیک کنید یا به مسیر FlieNewProject بروید.
پس از انتخاب “ایجاد یک پروژه Xcode جدید”، یک پنجره جدید باز خواهد شد که باید الگوی خود را انتخاب کنیم.
پنجره جدید Xcode شامل چندین الگوی برنامه داخلی برای پیاده سا
انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT- va

انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT-
با عرض سلام و ادب به آقای سلیمانی من میخواستم یک عرضی به شما برسم از نظر من در ساخت یک مدرسه ی شاد اولین کار باید از دانش آموزان سوال بپرسید که مدرسه شما چگونه مدرسه ای است و باید به آنها هم بگویید چگونه می توان یک مدرسه ی شاد درست کنیم من این پرسش هارا از دانش آموزان مدرسه سوال کردم و من ایده های آنها این بوده است :
موسیقی – غذای مجانی در ساعت زنگ تفریح و ساعت زنگ ورزش بالاتر شود اما من یک ایده ی جدید دارم این است که مسابقات بیشتری در مدرسه اجرا
گروه مدرسه خواهرم من عضوم
طفلکی چه زجری می کشه
چه کادر داغونی داره مدرسه شون
مدرسه نمونه ست
خیرسرشون معلمان خوب شهرن مثلا
چرا در شان جایگاه یک معلم  معلم ها رو گزینش نمی کنن!

یادم میاد توی آزمایشگاه مجهز مدرسه ی سمپادی که هفت سال درس خوندم یه روز با دوستم درگیر بودیم و کنجکاوی و شیطنت می کردیم، استاد فیزیک هم نگاهمون می کرد، با حسرت عمیقی گفت، این مدرسه هم نمی تونه استعداداتونو پرورش یده، دلم براتون می سوزه...

بازگشایی مدارس نزدیک است و حالا بسیاری از والدین به فکر خریدن کیف مدرسه برای فرزندان خود هستند.
نمونه هایی از جدیدترین و زیباترین مدل کیف های مدرسه ای پسران
کیف مدرسه 
کیف مدرسه پسرانه 
مدل کیف پسرانه
عکس کیف مدرسه ای پسرانه
مدل های جدید کیف مدرسه پسرانه

مدل کیف مدرسه
منبع : تکناز
دانلود صورتجلسه طرح بوم یکی از کاملترین صورتجلسات طرح بوم سال تحصیلی جدید با فرمت ورد و قابل ویرایش و بصورت کامل شده جهت دریافت دانلود بصورت کاملا جدولبندی می باشد
موضوع جلسه :تشکیل کمیته ی اجرایی برنامه ی ویژه ی مدرسهخلاصه مذاکرات:-    تلاوت آیات ملکوتی قرآن کریم
-      تشریح موضوع جلسه    -    تبادل نظر در این خصوص
-    توضیحات لازم در مورد اجرای  این برنامه  
-    توضیح این مطلب که در طول ساعات هفتگی آموزش رسمی مدرسه ، جلسات مربوط به برنا
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ششمین قسمت از برنامه #مدرسه_ایران به موضوع تأثیر معماری و محیط مدرسه در یادگیری می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، دکتر مهدی حجت ، معمار و استاد پیشکسوت دانشگاه، در گفتگویی با دکتر علی قربانی ، کارشناس تعلیم و تربیت، به زوایای پنهان اثرگذاری محیط و فضا در انگیزه‌بخشی به دانش‌آموزان و افزایش کارایی معلمان می‌پردازند و نمونه‌هایی قابل توجه از این آثار را معرفی می‌کنند.همچنین در بخش خبر این برنامه
دانش آموزان مدرسه به همراه جمعی از دبیران در راپیمایی 13 آبان شرکت کردند.در این برنامه دانش آموزان با در دست داشتن پرچم و پلاکاردهایی در رابطه با این مناسبت مسیر مدرسه به میدان انقلاب و سپس به محل تجمع عموم واقع در میدان امامزاده شهرکرد پیاده روی کردند و شاهد اجرای برنامه توسط ستاد بزرگداشت 13 آبان شدند.
بسم الله الرحمن الرحیم
اینجانب یوزارسیف(یوسف بخشنده)، کاندیدای شورای دانش آموزی مدرسه شهید افتخاری در راستای برنامه هایی که باید در قبال مدرسه خود انجام می دادم و جزء برنامه های آتی بنده در شورا بود را قبل از رای گیری شورای دانش آموزی به اجابت رسانده و خدمت همه ی شما دانش آموزان برای ورود به این وبلاگ خیر مقدم عرض می کنم!
این وبلاگ در حال حاضر متعلق به پایه دهم ریاضی بوده و ان شاالله در آینده ای نزدیک به کل مدرسه تعلق خواهد گرفت.
آموزش رویت برنامه های تجدید نظر
برنامه ها - که اطلاعات استخراج شده از خواص عناصر مختلف پروژه را نشان می دهد - ستون فقرات BIM هستند. در این دوره نحوه کار با آموزش رویت برنامه های تجدید نظر را در Revit کاوش کنید.
مربی اریک وینگ با تمرکز بیشتر بر روی "من" برای اطلاعات در BIM ، مربی اریک وینگ نحوه چاله زدن به پایگاه داده Revit و جستجوی داده ها از مدلهای شما را نشان می دهد.
اریک چند برنامه استاندارد مانند درب ، پنجره و اتاق را تحت پوشش قرار می دهد و سپس به ویژگ
جلسه برآورد هزینه پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری با حضور معاونین فنی و عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست و مدیران شهری در معاونت فنی و عمرانی منطقه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای تسریع در انعقاد قرارداد پروژه های مناسب سازی جلسه به منظور برآورد هزینه های هر یک از پروژه ها و برنامه ریزی پیرامون تأمین اعتبارات آنها  برگزار شد.

خانواده
مدرسه ی شاد و باروح
شاداب سازی ظاهری مدرسه
فضاسازی وزیبا سازی حیاط مدرسه
زیباسازی ساختمان مدرسه
زیباسازی وتمیز بودن نمازخانه، کارگاه و کتابخانه
پوشش های ظاهری معلمان، مدیران وکارکنان
رعایت بهداشت
معلم شاد و با روحیه
جو مدرسه
شکوفایی خلاقیت درکلاس درس
جذب مشارکت دانش آموزان در اداراه ی مدرسه

با سلام خدمت طلاب مدرسه حاج ملاصادق مجتهد قمی
ضمن آرزوی صحة و سلامتی برای شما و خانواده گرامی به استحضار می رسانیم بدلیل مشکلات پیش آمده به علت ویروس و تعطیلی مدارس از این پس آموزش بصرت مجازی و احتمالا بصورت وبینار خواهد بود..

همه ی برنامه های مدرسه در این راستا در این صفحه اعلام میگردد.
انجام پروژه های دانشجویی (آفیس)
سلام عرض ادب ،آماده همکاری در پروژه های شما،از جمله خدمات ما عبارتند از:
انجام پروژه نرم افزاری کامپیوتر #c++ ,c,  انجام   پروژه نرم افزاری کامپیوتر Python.
انجام پروژه دانشجویی و پروژه نرم افزاری کامپیوتر Java،متلب،سالید،انسیس،کتیا...
جهت رفاه حال شماطراحی وب سایت وپشتیبانی سایتآموزش تمامی دروس دانشگاهی و دانش آموزی(به صورت مجازی)ترجمه مقالات شماپروژه های نقشه کشی ،تحلیل...
با نهایت احترام
 برای اطلاعات بیشتر به
سلام و روز بخیراین پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
با حضور فرماندار دشتستان و مسئولان شهرستان و بخش، پروژه بزرگ تملک؛ جدول گذاری،کانال کشی،زیرسازی و آسفالت معابر انتهایی خیابان شهید رضایی(چمن مصنوعی هما) افتتاح شد
این پروژه به مساحت 6000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان اجرا شد و بلوار انقلاب را به خیابان آزادی(جاده سلامت) وصل می کند.
در این برنامه از آقایان اسماعیل سلیمانی،رضا هاشم پور و حسین حسن پور که در اجرای این پروژه بیشترین تلاش را داشتند تقدیر شد.

ادامه مطلب
معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ –  C Sharp یا C#
زبان برنامه نویسی سی شارپ (زبان برنامه نویسی C# یا C Sharp) یک زبان برنامه نویسی چند شیوه ای است که شامل اصول وابستگی زیاد به نوع (Strong Typing)، دستوری، اعلانی، تابعی، جنریک یا جامع، شی گرا (مبتنی بر کلاس) و مبتنی بر کامپوننت است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت در پروژه .NET توسعه یافت و بعدها توسط استانداردهای Ecma و ISO به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد مورد تایید قرار گرفت. سی شارپ یکی از
‏در دنیای موازی در مدرسه ای در روستایی دور افتاده معلم مدرسه هستم. فردا روز اول مدرسه س و الان در مدرسه ای که هم معلمشم هم مدیرش هم بابای مدرسه، دارم تنها کلاس درس رو آب و جارو میکنم، گلدون شمعدونی رو میذارم لب پنجره و روی تخته می نویسم: الّذی علّم بالقلم
عصر که برگردم خونه باید مانتوی رضوانُ اتو بزنم، شب باید زودتر بخوابونمش، صبح یادم باشه موهاشو ببافم، یادم باشه بهش یادآوری کنم سر کلاس به من نگه مامان، یادم باشه... 
سلام آقای مدیر من چندین سال است که در مدرسه شما هستم بهتر بگم من از سالی که مدرسه ساخته شد در اینجا درس میخوانم من در کلاس ششم هستم. آقای مدیر من برای اینکه یک مدرسه شاد داشته باشیم چندین فکر دارم
یکی از آنان این است که در اول صبح به تمام مدرسه یک پاکت شیر بدهید یکی دیگر در مدرسه یک جای مخصوص برای غذا خوری بذارید. یکی دیگر از آنان ارایه دادن کلاس های آموزشی در مدرسه مانند شطرنج و ... است. آقای مدیر شما در این چند سال مدرسه خوبی داشتید ولی بلیاد امن
برای عمل کردن به وظیفه پدری و مادری باید حتما کاری کنیم. درست از زمان شروع مدرسه این کار تمام وقت برایمان شروع می شود. خلاصه این کار این است که سعی کنیم اثرات سو مدرسه رفتن و حرام کردن دانستنی ها در لفافه کتابهای درسی را برای بچه هایمان برطرف کنیم. باید تمام تلاشمان را بکنیم تا کتابهای درسی را از دست بچه ها در بیاوریم..باید توجه بچه ها را به چیزهای مهمی که مدارس قسم خورده اند توی برنامه عادیشان ازش نام نبرند و ما از این بابت ازشان ممنونیم...جلب ک
آموزش دانلود پروژه ها
سلام ، امروز چندین پروژه پابلیشر Publisher از مجموعه برنامه های آفیس رو با فرمت pub براتون توی وبلاگ قرار دادم تا با اونا عکس های متنوع و زیبایی با کیفیت HD بسازید و لذت ببرید دانلود پروژه ها کاملا رایگان است برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
هفتمین قسمت برنامه تلویزیونی #مدرسه_ایران، به موضوع «تربیت اقتصادی و سواد مالی» در مدرسه می‌پردازد.در این برنامه که سه‌شنبه ۲۶ آذر ۹۸ ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد، آقایان «عباس رستمی» و «رضا پاینده»، دو معلم و طراح آموزشی، به گفتگو درباره روش‌های آموزش سواد مالی و بهبود تربیت اقتصادی دانش‌آموزان می‌پردازند. در بخش‌های دیگر این برنامه نیز گزارش‌هایی از تجربیات چند مدرسه ایرانی و فرنگی در آموزش‌های اقتصادی پخش خواهد شد.در سن
ماه مدرسه
ماه مدرسه و بچه های خندونبوی نم بارون توی خیابون
ماه مدرسه، فصل پاییز،با دفترهای نو و تمیز
یاد لبخند معلم های مهربون،بابای مدرسه پرکار و خندون
شوق دیدن دوست‌های قدیمی،همکلاسی‌های خوب و صمیمی
خوندن دعا تو صف صبحگاه،انجام نرمش با کسالت و آه
نشستن پشت نیمکت چوبی،یاد چرت های اول صبحی
یاد بیداری شبه امتحان،غرر غرر و تشر‌های مامان
گاهی یک تشویق شیرین،گرفتن کارت هزار آفرین
یاد شعرهای زیاد و بسیار،قصه زاغ و روباه مکار 
یاد شیطنت ته ک
اموزش نحوه انجام پروژه متلب    
جلسه اول

در مطالب قبل به این اشاره کردیم که  متلب چیست 

در این جلسه ویدیویی میخواهیم به شما نحوه استارت نرم افزار برای شروه کار پروژه متلب را یاد بدهیم امید واریم با این اموزش بتوانید تمام مشکلات خود را در اجرای پروژه حل کنید در صورتی که به مشکل برخورد کردید نظر بگذارید
 اگر در اجرای پروژه matlab نا توان هستید می تواند سفارش خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید

با متلب می توانید پروژه های مهندسی انجام دهید و
سلام مجدد

ورزش مدارس
کودکان شایسته بهترین زندگی ممکن هستند. می‌دانیم که ارائه بهترین امکانات بهداشتی، توسعه و بهبود یادگیری اساسی کودکان برای شخص، خانواده‌ها، جامعه، اقتصاد و غیره مفید خواهد بود. طرح این بیانیه، هدف دولت را در جهت فراهم کردن بهترین فرصت‌های ممکن برای پیشرفت، رشد و یادگیری هر کودک ویکلی شرح می‌دهد. ورزش مدارس یک جنبه کلیدی از این هدف و بخشی از برنامه درسی گسترده‌ای است که این فرصت را از طریق پرورش، توسعه و یادگیری جوا
استاد: ایمان ایرجیان    LinkedIn: linkedin.com/in/imanirajian
سطح: مبتدی تا پیشرفته    فعالیت: تمرینات کلاسی و پروژه پایانیثبت‌نام:    » ایمیل iman.irajian@gmail.com    مدت دوره: متغیر
پیش‌نیازها: فلوچارت، مبانی برنامه‌نویسی، مبانی داده‌ساختارها و الگوریتم‌ها.
اهداف: شروع برنامه‌نویسی و یادگیری اولین زبان برنامه‌نویسی، یادگیری بیشتر برنامه‌نویسی و ++C، یادگیری برنامه‌نویسی شی‌گرا، تقویت پایه‌ی برنامه‌نویسی، آماده‌سازی برای یادگیری سایر زبان‌های برنامه
مدرسه شاهد شهید باهنر در سال 1360 تاسیس شده و در شهرستان میبد در روبروی بانک ملی قرار دارد.این مدرسه سه پایه هفتم، هشتم و نهم را دارا است.مدرسه دارای 4 معاون پرتلاش و خوش اخلاق است.ضمنا مدیریت مدرسه شاهد شهید باهنر را جناب آقای سقاچی بر عهده دارد.
خیلی از ما یک ایده و یا یک پروژه تجاری را به امید کسب درآمد مناسب راه اندازی می کنیم و متأسفانه پس از مدتی مجبور به تعطیلی آن می شویم. اما دلیل آن که یک پروژه با شکست مواجه می شود می تواند دلایل متعددی مانند نبود تصمیمات اشتباه مدیریت، تحمیل هزینه های مضاعف، بلند پروازی و... باشد. یکی از مسائلی که می تواند جزء موارد بالا باشد عدم برنامه ریزی مناسب برای کسب و کار است که اتفاقاً ما در این پست قصد داریم به تفصیل در این مورد بپردازیم
ادامه مطلب
با نام و یاد خداوند بزرگ و منان و تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید در روزشنبه 30 شهریور جلسه شورای دانش آموزی با حضور مدیر محترم مدرسه و معاون پرورشی و اعضای محترم شورای مدرسه برگزار شد .
مصوبات جلسه:

1-برنامه ریزی برای برگزاری هرچه با شکوه ترجشن شکوفه ها و برگزاری مراسم بازگشایی مدارس
2- برگزاری برنامه هایی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس و غبار رویی از گلزار شهدا
3-برنامه ریزی برای آماده سازی کتابخانه (مرتب سازی و نوشتن اسامی کتب )
4-برنامه ری
یکی‌از مواقعی که در کلیه انواع پروژه های عمرانی حائذ اهمیت است، این مسئله میباشد که برای پیروزی در یک پروژه عمرانی، باید تمام مخارج لازم برای به اتمام وصال پروژه به طور کامل احتساب گردیده تا پروژه یک پروژه برنده کنیه بگیرد. در صورتی که در پیش گویی و محاسبه هزینه ها، به صدق فعالیت نشود،
ادامه مطلب
تاریخ تنظیم: 1398/8/9    October 31, 2019
سطح: مبتدی تا پیشرفته    فعالیت: تمرینات کلاسی و پروژه پایانیثبت‌نام:    » ایمیل iman.irajian@gmail.com    مدت دوره: متغیر
اهداف: شروع برنامه‌نویسی و یادگیری اولین زبان برنامه‌نویسی، یادگیری بیشتر برنامه‌نویسی و ++C، یادگیری برنامه‌نویسی شی‌گرا، تقویت پایه‌ی برنامه‌نویسی، آماده‌سازی برای
در حالت اول باید شروع به تولید محتوای با کیفیت و رایگان درباره آموزش برنامه نویسی کند. در این حالت کم کم علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی جذب او میشوند و می توانند از کلاس های خصوصی، دوره ها و آموزش ها بهره مند شوند و از این طریق کسب درآمد انجام میشود.
در این حالت شخص اگر تبلیغ انجام پروژه های برنامه نویسی برای شرکت های بزرگ و معتبر کند، چندان موثر نخواهد بود. چون مخاطب او به خاطر نوع محتوایی که تولید کرده است کسانی هستند که میخواهند برنامه ن
موسسه مهندسین کامپیوتر باسابقه درخشان چندین دهه 
انجام کلیه پروژه های دانشجویی,مقالات,پایان نامه ها,تحقیق
تایپ و ترجمه, پروژه های برنامه نویسیc#و....,پاورپوینت,وورد ,اکسس و..
تیم متخصص شامل مهندسین کامپیوتر و دانشجویان رشته های علوم پزشکی جهت انجام خدمات فوق الذکر.
 رضایت شما,هدف امروز و فرداهای ما
راه های ارتباطی با موسسه
www.computereng.1021@gmail.com
 ساختمان مدرسه فدک 

مدرسه فدک دارای دو طبقه میباشد طبقه اول داری نماز خانه ، اتاق مشاور، دفتر معلمان ، دفتر مدیر و در وسط مدرسه یک باغچه برای رشته های مدیریت موجود میباشد  و چند کلاس در دو طرف راه پله وجود داره که وارد طبقه دوم میشوید در طبقه دوم حدود ده کلاس است و کارگاه کامپیوتر ، در هر کلاس حدود دو تا سه پنجره وجود دارد .
در ساختمان پشتی مدرسه کارگاه خیاطی و کامپیوتر وجود دارد و یک زیر زمین که در ان وسایل مثل میز صندلی ها قدیمی مدرسه نگهدا
سفیر جنوب:مدرسه فوتبال پارس آبپخش،شش سالی است که در زمینه آموزش فوتبال آموزان در رده های سنی مختلف در حال فعالیت هست.
مدیرفنی و مربی این مدرسه فوتبال،سعید صادقی است که موفق شده کارنامه پرافتخارترین مدرسه فوتبال در شهر آبپخش را تقدیم به شهروندان عزیز کند.
.
ادامه مطلب

جو مدرسه متکی بر نگرش و رویکرد افراد به مسائل، موضوعات، اشیاء و امکانات است، تعیین کننده فرایند آموزش درون مدرسه ای است. جو مدرسه می تواند بر اساس وفاداری و همدلی سازمان دهی شود یا افراد را در دو سوی یک دیوار بلند ناامنی و بی اعتمادی قرار دهد. داشتن فرصت های برابر، خودی محسوب شدن، پذیرفته شدن و تمایل به همکاری چند جانبه، از جمله مؤلفه های جو مدرسه می باشد
مطالعات حکایت از این دارند که پس از والدین مدیر و معلم مهمترین نقش دانش آموز رادر شکل گ
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
نحوه شروع یک کلاس دوختن 
نحوه دوختن دیگران را به دیگران بیاموزید.
با آموزش کلاس های خیاطی عشق خود را به خیاطی با دیگران که مایل به یادگیری هستند به اشتراک بگذارید. برای شروع ، باید فضایی برای برگزاری کلاسها پیدا کنید ، دانش آموزانی را پیدا کنید که در آن شرکت کنند و وسایل خود را جمع آوری کنند.
همچنین باید یک برنامه درسی انتخاب کرده و اهداف را برای کلاس تعیین کنید. شما ممکن است در آخر هفته تعطیلات آخر هفته را در یک فروشگاه پارچه محلی ، در طی یک ب
سورس برنامه به همون برنامه ایی که ما خودمون مینویسیم میگن مثلا توی نت پد وقتی یه متنی رو مینویسی و سیو میکنی این یک سورس هست یا مثلا توی فتوشاپ یا 3 دی مکس یا هر برنامه دیگه ای که پروژه ایجاد میکنی و روی هارد ذخیره میکنی اینا سورس هستن  و برای اینکه پروژه ای که نوشتی از بین نره و بتونی بعدا خودت یا دیگران ازش استفاده کنن . در سی ++ برای استفاده از فایلهای سورس که با فرمتCPP. هستن میتونی هم توی نت پد و یا هر برنامه ویرایش متن بازشون کنی ولی اگه می خوا
  چند وقت پیش قرار شد با یه آقایی به عنوان راهنما و مشاور توی یه پروژه همکاری کنم ایشون ماجرای پروژه رو تعریف کردند و به من این اطمینان رو دادن که بابت پرداخت هزینه ها نگرانی نداشته باشم ، من هم پروژه رو جدی گرفتم زمان گذاشتم و یکسری بررسی های اولیه رو انجام دادم تا بتونم با شروع پروژه به ایشون کمک کنم ، اما متاسفانه بعد از هر تماس تلفنی ماجرا جور دیگری تغییر میکرد تا رسید به کنسل شدن پروژه و اینکه بریم سراغ پروژه های دیگه ای که به من پیشنهاد ش
دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی pdf دانلود.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی.مدیریت و کنترل پروژه ppt.مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات مولاناپور
نکات ضرورى براى پروژه مهر
مقدمات لازم برای آغاز سال تحصیلی در مدارس
⭐️تشکیل ستاد پروژه مهر
⭐️صدور ابلاغ داخلی برای اعضا ستاد پروژه مهر
⭐️برگزاری جلسات لازم برای بازگشایی با حضور اعضا ستاد پروژه مهر
⭐️آراستگی تابلو آموزشگاه، 
⭐️نصب پرچم  تمیز و نو جمهوری اسلامی
⭐️نقاشی دیوار بیرونی و داخلی حیاط مدرسه
⭐️نصب بنر خیر مقدم گویی به دانش آموزان، فرهنگیان و اولیاء 
⭐️نصب بنر گرامیداشت هفته دفاع مقدس 
⭐️ساماندهی سرویس های ایاب و ذهاب
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
                                                                                                       به نام خدا
در نوروز امسال یعنی ساال 1399 بیماری به نام کورنا در کشور ما ایران و کل جهان فراگیر شد
به همین دلیل مدارس تعطیل شد وما از درس عقب افتادیم و برای جبران ان یک مدرسه خانگی به کمک معلمان خود راه انداختیم
می خواهیم مدرسه ی خانگی راشروع کنیم

در حال تکمیل .... .
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود. انسان های شاد زندگی خود را تحت کنترل دارند، مسئولیت پذیرند، هدفمند هستند، دید مثبت به زندگی دارند.
ادامه مطلب
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
برای ساخت یک برنامه جدید در Xcode ، Xcode را از فهرست فولدر برنامه ها (/application) باز کنید. پس از باز کردن Xcode ، یک پنجره welcome (خوش آمدید) مانند شکل زیر باز خواهد شد. در پنجره خوش آمدید، بر روی گزینه دوم: Create a new Xcode Project “ایجاد یک Xcode Project جدید” کلیک کنید یا مسیر File New Project را انتخاب کنید.
پس از انتخاب “ایجاد یک پروژه Xcode جدید” ، یک پنجره جدید باز خواهد شد که باید الگوی خود را انتخاب کنیم.
پنجره جدید Xcode شامل چندین الگوی برنامه داخلی برای پیاده سازی نوع معمول
ارسال گزارش گرامیداشت شب یلدا 
 ردیف       عنوان برنامه       زمان اجرا        مکان اجرا                     با مشارکت                 مخاطبین  هدف 
    1         جشن یلدا          98/9/30        نماز خانه مدرسه        شورای بسیج                دانش آموزان 
     2         پخت آش رشته    98/9/30        مدرسه                    همکاران                      دانش آموزان ودبیران 
      3          تهیه گاهنامه       98/9/28       --------                     شورای دانش اموزی        دانش اموزا
پروژه های مبلمان اداری
امروزه دیگر حجم و میزان دکوراسیون اداری سازمانهای بزرگ ،نظیر پتروشیمی ، بانکها ، ادارات بیمه ، فضاهای تجاری و…بقدری بزرگ هست که بتوان  کلمه پروژه را به آن اطلق کرد و آنرا پروژه مبلمان اداری و یا  دکوراسیون اداری نامید  .پروژه های انجام شده در شرکت مبلمان اداری یکتا  و نمایش آنها در اینجا و صحبت کردن در مورد جزئیاتشان هم باعث قوت قلب مشتریان ما میشود  و هم بنوعی نشانگر توان و  قدرت طراحی و تولید کارخانه یکتا دکور
پروژه های مبلمان اداری
امروزه دیگر حجم و میزان دکوراسیون اداری سازمانهای بزرگ ،نظیر پتروشیمی ، بانکها ، ادارات بیمه ، فضاهای تجاری و…بقدری بزرگ هست که بتوان  کلمه پروژه را به آن اطلق کرد و آنرا پروژه مبلمان اداری و یا  دکوراسیون اداری نامید  .پروژه های انجام شده در شرکت مبلمان اداری یکتا  و نمایش آنها در اینجا و صحبت کردن در مورد جزئیاتشان هم باعث قوت قلب مشتریان ما میشود  و هم بنوعی نشانگر توان و  قدرت طراحی و تولید کارخانه یکتا دکور
مدل سازی و رندر کابینت آشپزخانه مدرنانجام پروژه های 3dپروژه های تریدی مکسپذیرش پروژه های معماریمدل سازی و رندر گیریانیمیشن معماریپروژه های دانشجوییشیت بندیپایان نامه3dmax -autocad -sketchup -lumionبرای سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.
‍ مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند:
المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای، پرمخاطب ترین برنامه ورزشی دانش آموزان است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در آیین اختتامیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی برون مدرسه ای دانش آموزان دختر این شهرستان که با حضور معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت ، جمعی از کارشناسان حوزه ستادی مدیریت آموزش و پرورش و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سالن سینما آزادی برگزار شد، گفت: المپیاد ورزشی درون و برون مدرسه ای، پر

در این آموزش به مدت 25 دقیقه به صورت کاملا روان از ابتدا برنامه ArcGIS آموزش داده می شود.موارد این آموزش عبارتند از:1-معرفی برنامه ArcGIS
2-بیان تفاوت های Vector و Raster
3-معرفی محیط کار و ابزار ها برای شروع کار
4-ایجاد پروژه جدید
5-تعیین سیستم مختصات در ArcGIS
6-اضافه و حذف کردن لایه به برنامه
7-اضافه کردن نقاط با مختصات از اکسل به ArcGIS
8-تغییر در ترتیب لایه ها و نحوه ی نمایش
9-ذخیره و بازخوانی پروژه
لینک دانلود

در این پروژه انواع سنسورهای اکسیژن از جمله سنسور معروف o2-a2 و m-03 و دیگر سنسور های رایج راه اندازی می شود.در این پروژه از یک نمایشگر(LCD,7SEG و ...) استفاده می شود. همچنین برای این پروژه از رله جهت کنترل مقادیر اکسیژن استفاده می شود.
برای سفارش و یا توضیحات بیشتر به شماره 09146416580 در تلگرام یا واتس آپ پیام دهید.
دستور جلسه:
بزرگداشت نیمه ی شعبان ومیلاد امام زمان (عج)
بزرگداشت هفته ی معلم
استقبال از ماه مبارک رمضان
خلاصه ی مذاکرات:
در جلسه ای که در تاریخ بیست ونهم فروردین در محل دفتر معاونت پرورشی تشکیل شد در خصوص مناسبتهای در پیش  صحبت شد.اجرای برنامه ای به مناسبت میلاد با سعادت وپخش شیرینی به این مناسبت بین بچه ها .پخش مولودیه خوانی در این ایام .وهمچنین در خصوص بزرگداشت هفته ی معلم  وقدر دانی از  معلمین مدرسه با پیشنهاد برنامه هایی از جمله اجرای سرو
با سلام
می توانید ما را در اینستاگرام از طریق
#مدرسه_دکتر_مفتح_وردنجان
و یا صفحه 
Mahdi.molavi.official
دنبال کنید.
توجه    توجه
مدرسه هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد و یک سری عکس ها فقط از طریق صفحه مدیر وبلاگ در اینستاگرام منتشر می شود(برای تبلیغ وبلاگ) و بدانید که تنها این وبلاگ است که عکس های مدرسه را با مجوز مدیریت مدرسه منتشر می کند.
این پست در روز های آتی حذف می شود.
انجام پروژه معماری 3dتری دی مکس طراح 3Dانجام پروژه های معماری3dmax autocad photoshop Lumion sketchupطراحی نمادکوراسیون داخلیکابینت اشپزخانهغرفه نمایشگاهیپروژه های دانشجوییترسیم پلان اتوکدی نما برششیت بندی با فوتوشاپانجام پروژه 3d maxرندر گیری و مدل سازیانجام تری دیانیمیشن سازی معماریجهت سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید
مدرسه نیز خود از یک روح سرشار برخوردار است،این موضوع به ندرت مورد تایید قرار می گیرد،و در عوض مدرسه به صورت یک ماشین و یا یک کارخانه شناخته شده است.در مدرسه می توان دانه جست وجو گری و پرسش را در زمین فکر و اندیشه نسل کوچک و کم سال کاشت تا این دانه رشد کند،همراه او بزرگ شودوزندگی بزرگسالی او را از زود باوریها،ساده اندیشی ها،بی دقتی ها، تقلیدها ،پیروی هاو باری به هر جهت گذراندن ها نجات دهد.درعوض او را انسانی متفکر،منطقی،فکور،اندیشمند،علت جو ،
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
دانلود طرح تعالی هنرستان سال 99-98
کاملترین برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش براساس نگارش سال تحصیلی جدید
بروز ترین فایل طرح تعالی هنرستان براساس محور های طرح تعالی مقطع هنرستان و فنی 99-98
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش جهت ثبت اطلاعات مدرسه و مشخاصت پرسنل آموزشگاه
تعداد صفحات برنامه عملیاتی 30 صفحه کاملترین طرح تعالی 99-98
تعداد صفحات تقویم اجرایی 10 صفحه+یک فایل اشانتیون

برنامه تعالی مدیریت مدرسه در حوزه هنرستان و فنی و حرفه ای سعی
با سلام.
امروز صبح که نزدیک در مدرسه رسیدم دیدم که چند تا موتوری از مدرسه اومدن بیرون، وقتی به من رسیدن گفتن برگرد مدرسه تعطیله. من رفتم دیدم که 20 تا دانش آموز تو مدرسه ان.  دانش آموزهای من چهار تا بودن گفتن بریم یا بمونیم گفتم آدم یا میمونه یا میره. جالب اینه که همون کسایی اومده بودن که درس نخون بودن! 
تعطیلات بهتون خوش بگذره. 
آنقدر خورشید باش که اگر خواستی نتابی، نتوانی. 
دلم برای دهه فجرای دوره ابتدایی تنگ شده. 
اون شور و شوقی که بچه‌ها داشتن برای سرود و دکلمه و از همه بیشتر برای نمایش. چنان پدیده جذابی بود برامون که الان که بهش فکر می‌کنم مسخره به نظر میاد. این‌که یه نفر کت‌شلوار داداششو بپوشه و موهاشو جمع کنه زیر کلاه و برای خودش سبیل بکشه، اون یکی کت‌دامن تنش کنه و آرایش کنه و... 
خیلی هم چرت بودن. یعنی الان که بهشون فکر می‌کنم و یه سری دیالوگ یادم میاد، از خودم می‌پرسم که "واقعا چه‌طور این چیزا به نظرت خن
دریافت راهنمای گام اول برنامه تدبیر( آماده سازی فضای مدرسه برای آغاز سال تحصیلی ) زمان اجرا: 15 تیر 98 لغایت 31 تیر ماه 98
بیشک فضای شاداب و دوست داشتنی تاثیر زیادی در شکوفایی استعدادها، خلاقیت، پیشرفت تحصیلی، کارایی، پویایی و زندهدلی دانشآموزان دارد. مدرسه بانشاط موجب باروری جسم
ادامه مطلب
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه نیز با تاکید بر اهتمام جمعی در خصوص پروژه ساخت و احداث خط ۲ قطار شهری تبریز مبتنی بر برنامه ریزی های صورت گرفته افزود: باتوجه به عدم نقدبنگی پروژه که ناشی از مشکل قراردادی آن است با پیگیری هایی که انجام شده و می شود امیدوارم با کمک مسئولین استانی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بتوانیم مشکلات فوق را حل کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از خط ۲ قطار شهری تبریز در جریا
و دیگر جوان نمی‌شوم. تن می‌دهم به سن و سالی که دارم، به حالی که دارم و نداشتن‌ها و نرسیدن‌ها. باید واقعیت را بپذیرم من پیر شده‌ام برای آرزوی و خیال عاشقی، من دیگر جوان نمی‌شوم.
ح پیام داد و من تمام کردم. تمام کردم آخرین پیوندها را و تن دادم به کنج دنج این زندگی و شوق با خویش بودن دارد مرا سرپا نگه میدارد. باید بلد شوم بدور از خیال عاشقی و مسکن زندگی را بسازم و خویشتن را که خویشتن طرح و برنامه است. پروژه‌ای است که باید آن را به انجام رساند و خوب
در این پروژه انواع شفت انکودر  افزایشی یا مطلق متصل به موتور راه اندازی می شود.شفت انکودر افزایشی به ازای چرخش با زاویه خاص تعدادی پالس تولید میکند که پالسها تولیدی به آیسی 4017  و سپس به میکرو داده می شود و مقدار چرخش بدست می آید.در این پروژه از یک ارتباط RS232 یا RS485 با PC S یا PLC استفاده شده است.برای سفارش پروژه یا توضیحات بیشتر به شماره 09146416580 در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.
پذیرش پروژه های معماری 
انجام پروژه های 3dپذیرش پروژه های معماریمدل سازی و رندر گیریانیمیشن معماریپروژه های دانشجوییشیت بندیپایان نامه3dmax -autocad -sketchup -lumionبرای سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید..... 

دانشجویان و کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل پاورپوینت های جامع و کامل درس اصول مدیریت ساخت ویرایش نیمسال اول ۹۹-۹۸ با فرمت ppt- قابل ویرایش با کیفیت عالی می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول ارزشمند را دریافت و دانلود نمایید.
پاورپوینت های درس اصول مدیریت ساخت شامل موارد ذیل میباشد:
جلسۀ اول: تاریخچه در ۱۲ اسلاید
جلسۀ دوم: تعاریف در ۲۳ اسلاید
جلسۀ سوم: موفقیت پروژه در ۱۴ اسلاید
جلسۀ چهارم: وظایف و شایستگی‌های مدیر پروژه در
با سلام و احترام
نمونه برنامه بازدید از کلاس های درس ابتدایی جهت استفاده مدیران محترم مدارس ابتدایی به شرح ذیل بارگذاری می شود.
دریافت نمونه برنامه بازدید مدیر مدرسه از کلاس های درسعنوان: نمونه برنامه بازدید مدیر از کلاس های درسحجم: 18.6 کیلوبایت
داشتن بچه مدرسه‌ای وقتی که شاغل باشیم، اضطراب زیادی را به ما وارد می‌کند. ما سعی می کنیم برنامه کاری خودمان را حفظ کنیم و در عین حال مسئولیت‌های جدیدی علیرغم داشتن سرویس مدرسه بر سرمان آوار شده است. ما از یک سو نمی‌خواهیم بچه آسیب ببیند و از سوی دیگر نمی‌خواهیم کارمان را هم از دست بدهیم.
ادامه مطلب
موسسه مهندسین کامپیوتر باسابقه درخشان چندین دهه 
انجام کلیه پروژه های دانشجویی,مقالات,پایان نامه ها,تحقیق
تایپ و ترجمه, پروژه های برنامه نویسیc#و....,پاورپوینت,وورد ,اکسس و..
تیم متخصص شامل مهندسین کامپیوتر و دانشجویان رشته های علوم پزشکی جهت انجام خدمات فوق الذکر.
 رضایت شما,هدف امروز و فرداهای ما
راه های ارتباطی با موسسه
09220183361 :tell
gmail: www.computereng.1021@gmail.com
Id telegram: computereng1021
Instagram :computerengproj
chanel telegram: @computereng1021proj

توی پست الگوهای کاری به نقل از دوره ی کوتاهی که گزارشش رو نوشتم، سایت trello را به عنوان یک سایت مفید برای مدیریت پروژه معرفی کردم. امروز برای پروژه ای در آن حساب کاربری ساختم. امتحان کردم و دیدم قالبی برای پروژه های طراحی بازی هم دارد. البته که اساسا قالب هایش چندان از هم متمایز نیست و بدون استفاده از قالب های آماده هم به سادگی میتوان امکانات قالب ها را بازسازی کرد اما به هر حال پیدا کردن این قالب خاص برایم هیجان انگیز بود. می خواهم مدتی از این
اولین مدرسه دولتی انار در سال 1314 هجری شمسی آغاز به کار کرد که در نهایت برای آن نام مدرسه سعدی انتخاب شد.بر سردر ساختمان مدرسه سعدی،سال احداث آن 1314 شمسی حک شده است.زمین این مدرسه را سیدعلی اکبر مهدوی یکی از خیرین و خوانین انار اهدا کرد.استاد خانی زاده از معماران یزدی به کمک دانش آموزان این مدرسه را بنا کرد.
بودجه ساخت مدرسه سعدی نیز توسط وزارت فرهنگ وقت تامین شد.آجرهای این مدرسه نیز از کوره های آجر پزی محی الدینی تامین می شد.مدرسه سعدی که در مح
انجام پروژه متلب در تمامی رشته ها و گرایش ها توسط اساتید گروه متلب پروژه با بهترین کیفیت و کمترین قیمت 

متلب چیست ؟
MATLAB کوتاه شده عبارت matrix laboratory ( آزمایشگاه ماتریس ) می باشد که برای افرادی طراحی شده است که بیشتر با محاسبات عددی و جبر خطی سر و کار دارند. نرم افزار متلب بر پایه زبان ماتریس ها کار میکند، یعنی تمامی عملیاتی که در آن انجام می شود در داخل ماتریس ها ثبت و ذخیره می شود.

سایر خدمات متلب پروژه در حوزه متلب 
فعالیت مشابه گروه متلب پرو
سلام آقای سلیمانی من یکی از دانش آموزان کلاس ششم هستم به نظر من مدرسه ای شاد مدرسه ای است که در آن کتابخانه ی بزرگی داشته باشد تا ما بتوانیم که آن کتاب هارا امانت بگیریم یا حتی آنجا بشینیم و کتاب هارا بخوانیم میدانیم که کتاب باعث رشد مغزمان میشود و برای تمامی مردم جهان مفید است درخواست دیگر من این است که زمین چمن را مرتب کنید دیوار مدرسه را رنگ کنید حتی دروازه ی مدرسه را رنگ کنید با تشکر از آقای سلیمانی و همکارانش

شرح وظایف کلی شورای دانش آموزی مدارس

۱)  بررسی چگونگی  مشارکت دانش مشارکت دانش آموزان در فعالیت های آموزشی و پرورشی و اجرایی و ارائه پیشنهاد به شورای مدرسه
۲)  همکاری با مسئولین مدرسه در فعال سازی تشکل های دانش آموزی از قبیل بسیج دانش آموزی –انجمن اسلامی و تشکل های دانش آموزی
۳)      همکاری در برنامه ریزی و اجرای مناسبتهای گوناگون
۴)     همکاری در برنامه ریزی و اداره نشریه مدرسه
۵)     همکاری در برنامه ریزی و برگزاری مسابقات فرهنگی و
یک دختر هفت ساله حدود ۹ دقیقه و یک پسر هفت ساله فقط حدود ۷ دقیقه می‌تواند یک جا بنشیند! ولی زنگ های مدرسه‌های ما ۴۵ دقیقه‌ای است. پس چه باید کرد؟
آقای محمدجواد علی‌اکبریان، مدیر دبستان، در قسمت دوم برنامه مدرسه ایران توضیح می‌دهند.
سلام به همگی 
از عنوان مطلب معلوم است که صحبت من در باره ی پرسش مهر امسال رئیس جمهور ایران است
چند راهکار برای شادی در مدرسه
- تشخیص اهمیت مطالب غیرکلامی
‏-توجه به زیبایی محیط آموزشگاه و کلاس‌های درس
- نقل داستان‌هایی درباره مدرسه
- برگـــزاری جشـــن‌هــا ومراسم مذهبی
‏- پرورش روح دانش‌آموزان
- شناسایی علت‌ها به جای توبیخ‌ها
ادامه مطلب
در این سال تحصیلی اعضای شورای دانش آموزی مدرسه دکتر مفتح وردنجان فعالیت های زیادی در زمینه های مختلف داشتند.
برپایی دوباره کتابخانه آموزشگاهی، برنامه گرامیداشت هفته وحدت، برگزاری مانور زلزله و ایمنی، برگزاری برنامه های زیبا در دهه فجر، برگزاری جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی، تهیه کلیپ فعالیت های شورا و مدرسه در نیم سال اول، اجرای طرح یک روز برای فردا(مدیریت کل مدرسه تنها به دست اعضای شورای دانش آموزی و تعدادی از دانش آموزان برتر)، برگز
آموزش رویت : تکنیک های پروژه

آموزش رویت : تکنیک های پروژه عموما به دلیل توانایی های طراحی مهندسی شناخته می شود ، اما برجسته های آن علاوه بر برجسته ، خود را به سرمایه گذاری های داخل طرح نیز وام می دهد.
اگر امیدوار هستید که در آموزش رویت : تکنیک های پروژه مشارکت کنید اما هنوز ایده ای برای شروع آن ندارید ، در این مرحله این دوره برای شما مناسب است.
به عنوان مربی Chante 'Bright بپیوندید ، زیرا او سیستم ها و دستگاه هایی را به اشتراک می گذارد که می تواند شما
تاریخ تنظیم: 1398/8/9    October 31, 2019
سطح: مبتدی تا پیشرفته    فعالیت: تمرینات کلاسی و پروژه پایانی    زمان برگزاری: پاییز 1398ثبت‌نام:    » ایمیل iman.irajian@gmail.com    مدت دوره: متغیر
اهداف: شروع برنامه‌نویسی و یادگیری اولین زبان برنامه‌نویسی، یادگیری بیشتر برنامه‌نویسی و ++C، یادگیری برنامه‌نویسی شی‌گرا، تقویت پایه‌ی برنامه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب اندیشه اسلامی ۲ سبحانی همراه خلاصه کتاب